© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
EMLAK DANIŞMANLARI

Başkalarına bağımlılığınız azaldığında daha kolay, daha çok kazanacağınız bir iş emlak danışmanlığı. Yani danışmanın kendi çalışma koşullarını kendisinin belirlediği, iş yapış tarzına başkalarını karıştırmadığı  ortamlarda çok daha başarılı olacağı bir gerçek.

Eğer siz de inisiyatif aldığınızda, enerjinizin önünde ki engellerin kalkacağına inanıyorsanız emlak işinizi İLKON ile sürdürmelisiniz.

Sizlere inisiyatif kazandıran
Özgür Çalışma, İş Desteği ve %100 Kazanç  olarak sizler için hayati önem taşıyan üç ana özelliğimiz var.

Bizi diğer firmalardan farklılaştıran ana avantajlarımıza kısaca bir göz gezdirelim,

ÖZGÜR ÇALIŞMA;
İLKON dışında tüm firmalar kazancınıza bir şekilde ortak oluklarından şu veya bu şekilde özgürlüğünüze kısıtlama getirirler. 
İLKON
ise kurumsal kimliğini sizin kullanımına sunarken sizi hiçbir şekilde kısıtlamaz, iş kuralarında size her hangi bir dayatma getirmeden işinizin idaresini tamamiyle size bırakır. İLKON'u gerekmedikçe öne çıkarmaz kendi isminizin bölgenizde marka olmasını sağlarsınız.
Emlak danışmanlığı işiyle ilgili tüm alt yapıyı internet ile size ulaştırdığımızdan her gün trafikle boğuşarak ofise gitmek zorunda kalmaz, zamanı doğru yönetir gereksiz yorulmazsınız. Böylece, hiçbir konuda engellenmeden enerjinizi sadece müşterilerinizi yönlendirmek için kullanırsınız.
İLKON'un size sunduğu müşteri programıyla bilgilerinizi depolar, bu müşteri bilgileri ile sürekli kazanır hatta uzun vadede kazancınızı otomatik hale dönüştürürsünüz.
Giderleriniz olmadığından ekonomik krizlerden korkmaz İLKON'dan aldığınız müşterilerle dayanabilir, nasıl olsa kazanacağınızı bilirsiniz.İŞ DESTEĞİ;

İLKON dışında hiç bir firma sizlere iş desteği vermiyor.

İLKON'dan aldığınız"Ofis, Müşteri, Asistan"   iş destekleri  ile emlak işinizi her yerde istediğiniz gibi yönetir, emlak satışlarınızı hiçbir engele takılmadan yapabilirsiniz. Baş ağrıtıcı işlerle uğraşmaz asistan ve ofis sahibi kaprisi çekmezsiniz. Yılların emeği ile oluşturulmuş müşteri listemizden seçtiğiniz ve bundan sonra tamamen size ait olacak müşteriler ile asistanlarımız sizleri tanıştırırlar.

İş Desteği ve Sosyal Ağı olmayan  firma çalışanlarına göre, gereksiz detaylarla uğraşmadığınızdan, kazanma şansınız hayli yüksektir. Satışlarınızı arttıracak, pratik hale getirecek her türlü yeniliği İLKON teknolojisi ile anında takip edersiniz?


%100 KAZANÇ ;
İLKON dışındaki firmalar kazancınızı  size tam olarak vermez. Sizlere ofislerini kullandıran  firmalar, bunun karşılığında kazancınızın en az yarısına el koyarlar.
İLKON da ise güçlü bir Sosyal Ağın parçası olmanın yanında, ofis kullananların tam iki misli olan  %100 komisyonu kazanmak, size en iyi olma fırsatını verir. Ofiste portföyünüze göz koyan, sizi demotive eden yeteneksiz kişilerle ve sömürü düzeni içinde yaşamak zorunda kalmaz, İLKON Network'ü içinde sadece sizle uyum içinde olanlarla, yönlendirebileceğiniz kişilerlerle işbirliği yaparsınız.

Giderlerinizi belirleyen, gelirinize el koyan eski sistem çalışma tarzının videosu için   tıklayınız.

Ancak,
İş Desteği  alarak sabit ofis ortamıyla mücadele etmeden Özgür bir şekilde %100 kazanabilirsiniz. - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Sevinç Dabağ Aydın
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş