© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
 

İLKON'DAN EN ÖZEL PROJELER


Türkiye'nin dört bir yanında satışa sunulan en güncel ve özel projeler İLKON aracılığıyla meraklısına ulaşıyor. Alışveriş merkezi, plaza, otel, tatil köyü, tarihi eser, site gibi, satışı için yoğun tanıtım ve farklı uygulamalar gerektiren gayrimenkullerin konu alındığı bu bölüm ile hayalinizdeki emlağa kavuşabilirsiniz.

Beylikdüzü- Sporcity

İşte “SPOR CITY KONUTLARI” sadece sporun seçkin isimlerini değil, onlarla yakın dost olabilmeyi düşleyenlerin mekanıdır şimdi.Her insan, yaşayacağı mekanın, gerek görsel, gerekse çok seçkin kişilerle birlikte olmasını ister.Her gün, tanıdık isimlerin gülen yüzleri, rahat edebileceğiniz bir ortak yaşam şartları ve daha önemlisi, güvenli mekan özlemi, en büyük dilektir kişiler için.Çünkü o SPOR CITY, uzun uğraşlar sonrasında hepimize layık görülen zarif, sevimli ve en önemlisi sıcak yuvamız olacaktır.İlgili temsilciye ulaşmak için tıklayınız.TOKİ- Ankara Turkuaz Vadisi Projesi
Çeşitli metrekarelerde binlerce konutun satışa sunulduğu projeye talep oldukça yoğun. Eskişehir yolu 28 kilometrede Karayolları Eğitim ve Dinlenme Tesisileri yanında mevkilenen proje içinde 4000'e yakın konut var. 

Temsilcilerimizden Hasan Sarı projedeki konutların pazarlama ve satışında aktif rol alıyor. Siz de Ankara'da düzenli ve sakin bir hayat istiyorsanız, zaman kaybetmeden kendinize uygun konutu seçin. Hasan Sarı ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Gülhan Geissler
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş