© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
 

İLKON YÖNETİM KURULU
 
 

PINAR ŞAHİN
İLKON
'un Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Pınar Şahin, Işık Lisesini birincilik, Boğaziçi İşletme Bölümü'nü üçüncülükle bitirmiştir. Amerika'da University of Texas at Austin'de pazarlama programını birincilikle tamamlamıştır. Şu anda İLKON'daki görevinin yanında, iş hayatına danışman olarak başladığı Monitor Company'de (Almanya), proje Forbes 250 Global Şirketleri için proje yöneticiliği yapmaktadır. 

Uzmanlık alanları arasında online pazarlama, rekabet stratejilerinin geliştirilmesi, global ürün/servis pazarlaması ve algı yönetimi yer almaktadır. Sahip olduğu bu bilgi birikimi ile, İLKON'un her geçen yıl yükselen çizgisine büyük katkılarda bulunmuştur.Sertifika1/Sertifika2 

ERDEM ŞAHİN
Anne Arundel Annopolis USA’de aldığı Brokerage eğitimlerinin ardından NAR eğitimlerine katıldı ve 1999 yılından bu yana emlak satış/pazarlamasında birçok başarıya imza attı. 2003 yılında ISO 9001 Belgesi'ni alan ilk emlak ofisinin kuruculuğunu üstlenen Rıfat Erdem Şahin, emlak işi ve teknolojinin entegre edilmesini kendisine misyon edinerek, birçok girişimcinin emlak sektörüne girmesine ve ilerlemesine büyük katkılarda bulundu. Geliştirdiği Online Emlakçılık konsepti ile insanların değişen dünyada yerlerini almalarını sağlamıştır.

2005 yılında bilişim sektöründen aldığı Inovasyon Ödülü’nün ardından 2007 yılında, Object Database Teknolojisi üzerine MVP (Most Valuable Professional) Ödülü’nü kazandı. Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi başta olmak üzere çeşitli yerlerde seminerler verdi.

Şu anda Strateji Müdürü olarak görev aldığı İLKON 'un yanında Turkcell ve Estore gibi birçok kurumsal firmada Online İşletme, Database ve Yazılım Mimarisi Danışmanlığı yapmaktadır. Sertifika

 
 
 
ROBERT NELSEN
Austin Texas, Pazarlama Bölümünden mezun olduktan sonra, RCI firmasında Network Yönetimi ve Satış Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Aldığı birçok sertifika ile profesyonelliğini artıran Robert Nelsen, 2004 yılından bu yanaİLKON'da Bilgi İşlem Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
CRB,CRS,Multi-Million Dollar Producer(1989-2007), Top Producer Of The Year(1990-1997), Public Relations Committee- OMCAR(1996-2005) aldığı sertifikalardan yalnızca birkaçıdır.

 
 

YALÇIN ÖKE
TED Ankara Koleji, 1992 ODTÜ ve 1995 İ.Ü İşletme İktisadi Uluslararası Yönetim mezunu olan Yalçın Öke, çalışma hayatına SEKOM'da İletişim ve Network Sistemleri satışı ile başlamıştır.

2000 yılından bu yana İLKON'da Emlakçılık Eğitmeni olarak görev almaktadır. Emlak Satış Programı'nın entegre yapısı ve Satıcı Yönetimi özelliği hakkında, müteahhitlik firmalarına eğitimler vermektedir. Gerek gayrimenkul danışmanlığı konusunda gerekse satıştaki tecrübesi ile, Emlak Bölge Temsilcileri'ne yol gösteren Yalçın Öke, bu görevini hizmetinden memnun emlakçılar ile birlikte başarıyla yürütmektedir. Sertifika 
 
 
ALİ A. ALAKUT
 
Kariyerine 1977 yılında Grolier Int. Inc.'de başlayan Ali A. Alakut kısa zamanda göstermiş olduğu başarı ile aynı sene Team Manager oldu ve kendi satış ekibini kurarak 1978 senesinde ekibi ile birlikte Türkiye rekortmeni oldu. Sonraki yıllarda Boytorun Elektro Kimya'da Anadolu Satış Direktörü olan A. Alakut, bu  sayede Türkiye'nin bütün bölgelerini gezme fırsatını buldu. 

2004 yılından beri İLKON ile birlikte çalışan Alakut, bu dönemde Amerika'da Top Producer, Zip Realty gibi ILKON Online Emlak Ofisi programlarının benzerlerinin eğitimlerine katıldı ve sistemi kıyaslama şansına erişti. İLKON'da Türkiye genelinde 100'den fazla bölge temsilciliği vererek bu alanda kırılması zor bir rekora imza atan A. Alakut bu satış başarısı ile ILKON yönetim kuruluna girmeye hak kazandı. Ayrıca Seth Godin, Ralph Roberts, Dan Gooderman ve Craig Proctor gibi günümüz satış ve pazarlama dünyasının ikonları ile tanışma ve eğitimlerine katılma fırsatı buldu. Kadıköy Maarif Koleji (77) mezunu olan Ali A. Alakut, iyi derecede İngilizce bilmekte ve ILKON'un ILLINOIS University ile birlikte geliştirdiği Online Emlak Ofis Programı'nda İstanbul Avrupa Yakası Bölge Direktörlüğü ve Yönetim Kurulu üyeliği görevini yapmaktadır. Ayrıca İLKON Etiler-Akatlar ofisinin sahibi ve yöneticisidir.

 - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Sevinç Dabağ Aydın
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş