© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
 

DANIŞMANLAR


MALİ MÜŞAVİR
ALİ ALTUN 
1966 Kayseri Sarız doğumludur.1992 İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri mezunudur.Meslek hayatında çeşitli firmalarda muhasebe birimlerinde görev almıştır. Çeşitli projelerde SUD-sistem uygulama danışmanlığı, MRP-proje yöneticiliği, proje yönetim metodolojisi eğitmenliği yapmıştır.2000 yılından beri serbest muhasebeci mali müşavir olarak Avcılar bölgesinde faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Mali müşavirlik için;
Tel : 0 212 420 0097
GSM : 0532 377 18 47

HUKUK DANIŞMANI


GÜRBÜZ SARI

2004-2007 Araştırma Paris Sorbonne Üniversitesi (araştırma konusu: kamu ihale prosedürleri Seçme ve hibe verme kriterleri, AB-Türk hukuku karşılaştırmalı çalışma)
2003; Yüksek Lisans, Sosyal Bilimler, Avrupa Birliği Programı, Galatasaray Üniversitesi, (araştırma konusu: Avrupa Birliği kamu ihale yasası Yargı kontrol mekanizması) Enstitüsü
2000; LL.B. Hukuk fakültesi, Galatasaray Üniversitesi
1995; Galatasaray Lisesi

Hukukî sorularınız için:

GSM : 05554846606

Email : avukat@ilkon.com


REKLAM AJANSI

FERAH ÖZEN EFEOĞLU
Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Mühendisliği'nden mezun oldu. Çalışma hayatına İstanbul'da Kimya Mühendisi olarak başladı. 1997-2000 yıllarında Bilim İlaç Firmasında Tıbbi Satış Mümessilliği görevini yürütürken IMS ölçümlerine göre kişisel primlere hak kazandı ve Medikal Bilgi ve Strateji Belirleme Alanında Türkiye Birincisidir.  2001-2005 yıllarında İnterfarma Marmara Bölge Bayii olan D-H Sayef Sağlık-Kozmetik Firmasında Satış Müdürlüğü görevini yürüttü. 2005 de kendi firmasını kurarak reklam sektöründe faaliyete başladı ve 2009 dan bu yana İLKON’da "Emlak Bölge Temsilcileri"nin emlakçılık işinde başarılı olmaları ve en kaliteli hizmeti almaları için, "Online Emlakçılık Kiti" nin hazırlanması-temsilcilere ulaştırılması organizasyonunu yürütmektedir. 

Email : ferahozen@gmail.com 
GSM : 0532 521 79 39

MOTIVASYON EĞİTİMLERİ

GÜREL HAMZALAR
1969-1985 yılları arasında AMC INTERNATIONAL (sırasıyla Cologne/ South England-London/ Chicago-Germany)'ın Satış ve Pazarlama Müdürlüğünü yapmış olan Gürel Hamzalar, ayrıca Türkiye'de birçok firmada pazarlama yöneticiliği görevini üstlenmiştir. Dünya standartlarını takip eden profesyonel bakış açısı ile ülkemizin en iyi pazarlama danışmanlarındandır. İLKON'da Pazarlama Danışmanı olarak, her geçen gün temsilcilerimizin başarısını artıran projemizde tecrübelerini bizimle paylaşmaktadır.

 


SATIŞ PAZARLAMA EĞİTMENİ

TANER ÖZDEŞ
Avusturya Lisesi ve University of Miami Pazarlama bölümünden mezun olan Taner Özdeş, kariyerine İktisat Bankası’nda başlamıştır. Ardından Lever’da marka müdürlüğü ve Pars/Mc Cann Erickson’da senior müşteri temsilciliği , Dow Jones Telerate’te satış müdürü, Fornet’te satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. 

Birçok Üniversite ve MBA programında Satış, Pazarlama, Müşteri Psikolojisi ve Duygusal Zeka konusunda seminer veren Özdeş, Junior Chamber International’ın ve Genç Yönetici ve İş Adamları (GYIAD) derneklerinin aktif bir üyesi ayrıca Bilim Merkezi Vakfı Yönetim Kurulu üyesidir. 

2007 yılında Satışın 10 Altın Kuralı kitabı piyasaya çıkmıştır. 2000 yılından bu yana ağ ve bilgi güvenliği alanında çalışan InfoNet’in Genel müdürlüğünü yürüten Özdeş İLKON’da Eğitim Danışmanlığı yapmakta ve temsilcilerimize satış/pazarlama alanında destek vermektedir. www.tanerozdes.com

 - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Gülhan Geissler
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş