© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
 

GİRİŞİMCİLERE Emlak Danışmanlığı

 

İş hayatına risk almadan en uygun koşullarla girerek, kısa zamanda ticareti anlayın.


Özgüvenli ve sezgisel davranan insanlarda doğal olarak vizyoner bakış açısı oluşuyor, bu da ister istemez kişiyi girişimci yapıyor. Az emekle daha çok kazanmak her girişicinin hayali. Böyle olunca her yaşta kolayca yapılabilen emlak danışmanlığı, girişimcilerin iş dünyasındaki ilk adımlarından biri oluyor. Sadece ticari yaşam deneyimi kazanmak için emlak danışmanlığını ikinci iş olarak tercih eden girişimcilerin sayısı bile azımsanmayacak kadar fazla.

Girişimciler her ne kadar işlerini değişen dünyanın koşullarına göre belirleseler de, riski azaltmak için,  yatırımlarını kısa vadede de geri kazanmayı tercih ediyorlar. Biz de sosyal ağımızda etkili olan bu girişimci üyelerimizin önerileri doğrultusunda teknoloji tabanlı pazarlama sistemimizi her gün biraz daha pratik hale getiriyoruz. Bu iş birliği bizi zaman zaman zorlasa da bu üyelerimizin  İLKON'a katkıları sayılamayacak kadar çok, bu nedenle onlarla aşırı gurur duyuyoruz.
 

Teknolojiyi kullanarak, emlak işinde para kazanmanızı kolaylaştıran ana unsurları cazip hale getiriyoruz.

SOSYAL ÇEVRE

İş hayatına en uygun girişi yapar kısa zamanda ticareti anlama şansını yakalarsınız.
İLKON kurumsal kimliği ile seçkin çevrelere girer daha çok kazanırsınız. Sabit bir ofis zorunluluğunuz olmadığından yakınlarınızla daha kolay iş birliği yapabilirsiniz.

MİNUMUM GİDER
E
n iyilerden aldığınız ücretsiz interaktif eğitimlerle işi kısa zamanda öğrenme şansını yakalar, bir yandan para kazanırken bir yandan da kendinizi geliştirirsiniz. Çalışan kaprisi ve ofis giderleriyle uğraşmadan zamanınızı verimli kullanır risk almadan işinizi kısa zamanda büyütürsünüz.

PRATİKLİK
Emlak danışmanlığı ile ilgili her türlü bilgiye İLKON teknolojisi sayesinde internet üzerinden her yerde ulaşırsınız. 
Böylece mesleki tüm araçların elinizin altında olduğu İLKON teknolojisiyle her an her yerde aktif olabilirsiniz. Bir süre sonra elinizdeki araçlarların özelliğinden dolayı otomatik para kazanmaya başlarsınız.

ÖZGÜRLÜK
 
Her yaşta yapılabilen nadir işlerden biri olana emlak danışmanlığında,  herhangi bir patrona bağlı olmadığınızdan kazancınızın %100'ü tamamen kendinize kalır. Zamanınızı ve kararlarınızı kendiniz yönetir kişiliğinize uygun bu kararları daha rahat uygularsınız. Bilgileriniz İLKON teknolojisiyle pratik bir şekilde saklandığından zihniniz özgür kalır, yorulmadan otomatik kazanmaya başlarsınız.

Eğer uygun koşullarla çağdaş, kazancı bol, özgür ve pratik bir iş istiyor ve İLKON'u sizi geleceğe taşıyacak ideal bir sistem olduğunu düşünüyorsanız... İşte o zaman gelin görüşelim, güçbirliği yapalım.
 
İnternet çağında, sosyal ağ imkanları ile yeteneğinizi birleştirip kazanmak istemiyor musunuz?


 - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Sevinç Dabağ Aydın
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş