© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )

 İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ


%100 kazançlı emlakçılık sistemini Ofis, Müşteri, Asistan desteğini internetten sunarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. Emlak işini, maksimum gelir sağlayan, kolay uygulanan elit bir iş haline getirdik ve sistemi sürekli geliştiriyoruz.

Sistemimizi geliştirirken çalışanlarımızın yaratıcı ve yenilikçi görüşlerine yer veriyor, onları her zaman destekliyoruz. Hem firma başarısı hem de kendi başarıları için çalışarak mutlu olacakları bir firma olmak için çalışmaktayız. Bunun için çalışanlarımızda aradığımız özellikler şunlardır:
Takım arkadaşları ile paylaşmaktan zevk alan, onları  kararlılığıyla ile motive edebilen, takipçi, kariyer hedefi olan kişiler olmalılar.

ILKON ilkeleriyle pazarlama trendlerinin yakından takip edildiği, araştırma yaparak kendini ve firmasını geliştireceğine inananlardan oluşan bir çalışma grubumuz var.Toplantılarında beyin fırtınasıyla yaratıcılığa erişen ve takım çalışmasına önem veren bir firmayız. Yenilikçi yönünü kullanmak isteyenleri aramızda görmek istiyoruz. Ofis personelimizin görev aldığı birimler ve pozisyonlar aşağıdaki gibidir.
 
AÇIK İŞ POZİYONLARI;  Finans, Franchise Sorumlusu

Başvuru Öncesinde; 
Firma çalışanlarımızı belirlerken aynı zamanda önemli gördüğümüz bir diğer unsur da disc analizidir. Dr. William Moulton Marston'ın "Emotions of Normal People" - "Normal Kişilerin Duyguları" kitabından uyarlanan testte kişilerin davranışları ''Doğal Davranış'' ile ''Ortama Uyarlanmış Davranış'' olmak üzere iki düzlemde değerlendirilir. Test sonucunda kişilik analizinizin yanı sıra size uygun meslekler de belirtilir. Doğru meslek seçimi de başarılır bir kariyer için gereken ön şarttır.

Kişilik analizini başvuru öncesi almak için tıklayınız.

Başvurularınızı disc analizi ve resimli cv'niz ile birlikte kariyer@ilkon.com adresine gönderiniz.

* İnsan kaynaklarına verdiğimiz değer, iş ortağımız olan Kariyer.net tarafından da takdir toplamıştır.
Teşekkür belgemizi görmek için tıklayınız.
 - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Sevinç Dabağ Aydın
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş