© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
 

KADINLARA "Emlak Danışmanlığı" Kariyeri

Senelerce zorunlu mesai saatlerinden dolayı ev ve iş hayatını dengelemek kadınlara tam bir çile olmuştur. Geçmişte çoğu kadın  çalışamamış, başka bir deyişle gerçek potansiyelini kullanamadığı bir yaşamı tercih etmiştir..

DEĞİŞEN DÜNYA KOŞULLARI
Özgürce yaşamınızı kazanmanıza, iş hayatındaki yeteneklerinizi göstermeyi engel olan zorunlu mesai saatleri, internetin iş hayatında kullanılmasıyla beraber tarihe gömüldü. Şimdi internet sayesinde kadınların başarılı olmasına fırsat vermeyen, iş yapmak için ofiste bulunmayı zorunlu kılan eski ofis kuralları tamamen değişti.

Diğer çalışanlarla iletişim kurmak, dökümanlara ulaşmak, talimat alıp vermek için ofiste bulunmaya hemen hemen hiç ihtiyaç kalmadı. Ancak rutin yapılan, takım olarak aynı anda bulunulması gereken işler veya tezgah arkasında sürekli müşterilere hizmet verenler için sabit bir mekan gerekiyor. Ama düşünsel ağırlıklı danışmanlık benzeri işlerinin tamamında ofis elzem değil artık.


KADININ DANIŞMANLIK BECERİLERİ
Danışmanlık işinin gereksinimleri arasında bulunan stratejik düşünme, empati kurabilme, sabırlı davranma, hizmet odaklılık, yumuşak iletişim ve paylaşımcı olma özelliklerinin nerdeyse tamamında kadınların erkeklere göre üstünlüğü üzerine tartışılmayacak kadar açık.

Soğuk duvarları bir yuvaya dönüştürme içgüdüleriniz strateji geliştirme becerinizle birleşince müşteri dialoglarında haliyle erkeklere göre daha başarılısınız. Buna bir de Sosyal Ağ ve "İş Desteği" imkanları eklendiğinde harikalar yaratıyorsunuz. Müşteriler aradığı özenli hizmeti, işini erkeklerden daha iyi anlayarak ve severek yapan sizlerde buluyor. Enerjinize engel olabilecek tüm engeller ortadan kalkınca yeteneğiz iyice ortaya çıkıyor.

İLKON İŞ DESTEKLERİ

Her yaşta yapabileceğiniz emlak danışmanlığı işinizi istediğiniz yerden yönetebilirsiniz artık. Zorunlu mesai saatlerinden dolayı kadınlara yapılan haksızlığı sizlere mesai saatlerinden bağımsız  bir iş yaşamı sağlayarak biraz olsun telafi etmeye çalışıyoruz.. Kadın dostu internet sayesinde emlak danışmanlığında size yardımcı olacak bilgiyi merkez ofisimizden alabiliyor böylece trafikle, ofisle boğuşmadan enerjinizi ev ve iş hayatı arasında dengeleyerek dinamizm kazanıyorsunuz.

Sabit bir ofise ihtiyacınız duymazsınız, ister bir kafede ya da tatilde olun sosyal ağ ile müşteriniz ve asistanlarınızla rahatça iletişim kurar, istediğiniz anda  İLKON'dan destek alarak işinizi sonuçlandırırsınız. Ayrıca asistanlarımız sizleri alıcı ve satıcı müşterilerlerimizle istediğiniz zaman ve mekanda tanıştırlar. Böylece gün içinde istediğiniz kadar toplantı yapar, enerjiniz oranında kazanma şansı yakalarsınız.

İsterseniz iş ortağımız TEB'in(Türkiye Ekonomi Bankası) statülü ofislerini toplantılarınız için kullanabilirsiniz.
Sonuç olarak, sermaye ve ofis giderlerini düşünmenize artık gerek yok, kolayca emlak danışmanlığı yapabilirsiniz. Bütün herşey için tek sabit gideriniz sadece internet masrafıdır.

Her yaşta severek yapabileceğiniz bir işi size sunuyoruz, karar sizin. - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Sevinç Dabağ Aydın
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş