© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
 

BAŞARI HİKAYELERİ

"Arkanıza yaslanarak rahatça para kazanmayı imkansız sanmayın. Tek yapmanız gereken oyunu kuralına göre oynamak. Online emlakçılıkla değişen dünyaya ayak uydurup ve yepyeni bir iş modeliyle başarıya ulaşanlar.

Başarı sırlarımızı öğrenmeye hazır mısınız?İLKON Temsilcileri İLKON'un benzersiz uygulamalarıyla güçlerini katlayarak, rakiplerinden oldukça öne geçtiler. Aldıkları sınırsız emlak ve hazır müşteri desteğiyle emlakçılar müşteri arama zahmetinden kurtuldular. Müşteri arama riski ortadan kalktığı için çok daha başarılı oldular. Bunun yanı sıra ofis kirası, fatura, eleman masrafları ortadan kalktı. Ayrıca işlerini internetle her yerden yürütebilmeleri sağlandı.Üstelik ofis ve trafik stresinden uzakta yorulmadan çalışmanın tadını çıkardılar.

İşe başlar başlamaz para kazanmanın tadını çıkaran "Emlak Bölge Temsilcileri", bugün hem kariyerlerinde istedikleri başarıyı yakalamanın hem de iyi bir firmayla çalışmanın memnuniyetini yaşıyorlar. Gelin, onların başarı hikayelerine bir göz gezdirelim.

"NASIL BAŞARDIM!"


İnanmayacaksınız belki ama 1.5 ay içersinde 4 emlak satışı gerçekleştirdim, toplam gelir olarak 32.000 TL kazandım ve kazanmaya devam edeceğim.  Emlak piyasası hiç bir zaman durgunluğa girmiyor. Bu meslekte, krizin en çok profesyonel emlakçıları sevindirmesi lazım. Çünkü emlak alım ve satımı o zaman artıyor. Üzülerek belirtiyorum ki maddi sıkışıklığa düşenler emlakını satarken kimileri de bu üzücü fırsatı değerlendirerek satın alıyor. Kriz olmasa dahi yatırım amaçlı ev alıp satanlar, evlenenler, bulunduğu semti değiştirmek isteyenler ve daha sayabileceğim bir çok örnek bu piyasanın aslında  canlı bir sektör olduğunu gösteriyor. Buna bağlı olarak köklü ve gün geçtikçe markasını geliştiren kurumsal firmamız sayesinde bu sektörde kazanmamanız mümkün değil.Daha çok kazanabilmeniz için sizlere tavsiyem öncelikle İLKON'un 21 günlük eğitimlerine katılıp sertifikanızı alın ve muhakkak koçluk toplantılarına katılın. Bölgenizi iyi tanıyın.  Piyasayı yakından takip edin ve en önemlisi sabah kalktığınızda kendinize olan güveninizi tazeleyin ve İLKON'la bölgenizde bir marka olacağınıza inanın. İLKON'un size her zaman destek olduğunu unutmayın.

Meltem Çevik Hatinoğlu 


http://www.hatinoglu.com"YÜKSELEREK KAZANIYORUM"

un sıradışı Franchise bayi sistemi sayesinde kısa zamanda kendi işimi kurdum.Müşteri desteği ile her zaman yanımda oldular.Daha çok kazanmam için sürekli kendini yenileyerek yeni fırsatlar sunudular. İLKON'da temsilciliğin ardından sisteme yeni insanlar kazandırarak direktörlüğe yükseldim. Hem kariyerimi hem kazancımı ikiye katladım. Online çalışma sistemi ile gayrimenkul sektörüne getirdiği yenilikler sayesinde emlakçılık bir zevke dönüşüyor. 
'' İLKON'UN DESTEĞİNİ HER ZAMAN YANIMDA HİSSEDİYORUM''


İLKON'a katıldığım ilk ayda İLKON'un bana sağladığı destek ile oturduğum kiralık evi sattım. Alıcılar evde tadilat 
yaptıktan sonra yeniden satmak için beni tercih ettiler. 2 ay sonra evi yeniden sattık. Daha sonra aynı apartmanda 1 ev daha sattım. Bugüne kadar İLKON sayesinde birçok satış ve kiralama işlemi gerçekleştirdim.Bütün bunları yaparken İLKON'un desteğini hep yanımda hissettim. Daha çok kazanmam için sürekli kendini yenileyerek karşıma yeni fırsatlar sunan İLKON ailesine sonsuz teşekkürler. 

Ali A. Alakut

"İLKON'da 0'DEN FAZLA KAZANDIM"Hasan Sarı


İLKON'un yenilikçi yaklaşımları ve profesyonelliğini hissettiren ekibiyle tanışır tanışmaz Emlak Bölge Temsilcisi olmaya karar verdim. Çünkü benim için İLKON'un en önemli özelliği, istediğim yerden çalışma imkânı sunmasıdır. Rahat ve kazançlı bir çalışma ortamına olanak sağlayan franchise -bayi sistemi sayesinde kendi işimin patronu oldum.
İLKON'da Emlak Bölge Temsilciliğinin yanında Direktörlük yaparak kazancımı daha da artırma şansını yakaladım. İLKON'un kazandıran Online Emlakçılık Sistemi'ne yeni temsilcilerin katılmasını sağlayarak 0'den fazla kazandım. Franchising yaparak işimi daha da geliştirmiş oldum. İLKON'un devrimsel franchise, bayi sistemi sayesinde kendi kendimin patronuyum ama yalnız değilim İLKON'un desteği her an yanımda. 
"BEN KAZANDIM SIRA SİZDE"Davut Başkan


"Online Emlakçılık Sistemi'nin en aktif kullanıcılarından biriyim. Emlakçılıktan kazandıkça sistemin avantajlarını daha iyi anlamaya başladım. Benim için artık internetle aynı anlama gelen İLKON "müşteri desteği veriyoruz" dediğinde, 'hazır' kelimesinin içini bu kadar doldurabileceklerini tahmin etmemiştim. Müşterilerimle tanışmadan önce, zaten onlar bilgisayar karşısında saatlerini harcamış oluyorlar. Aradıkları evleri kontrol edip, çevre özelliklerinin nasıl olduğunu araştırıyorlar. Bana sadece onlara beğendikleri evleri satmak kalıyor."
İnternet çağında, çalışma şeklinizi değiştirerek hakettiğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz.  - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Sevinç Dabağ Aydın
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş