© İLKON 2019 ( ISO Belgeli )
 

Teknoloji İle Gelen Özgürlük;


İletişim becerinize rağmen yeterince kazanamıyorsanız, internet çağında emlak danışmanı olmalısınız. Karar vermenize yardımcı olabiliriz, yeter ki isteyin.

1. YENİ DÜNYA DÜZENİ

İnternet teknolojileri sayesinde ofiste çalışmanın zorunlu olmadığı özgür "freelance" meslekler günümüzde hayli popüler. Öyleki, teknolojideki yenilikler genellikle bu meslekler için yapılıyor.... Böylece çoğu kişi, kapalı ofislerde stres altında çalışmak yerine, özgür danışmanlık işlerine geçiyorlar.


Teknoloji ile özgürlük yanında ayrıca prestij de kazanan emlak danışmanlığı işinde sizde artık amaçlarınıza daha hızlı yaklaşabilirsiniz.  Doğan Medya  tıklayınız 


2. TEKNOLOJİ İLE EMLAK DANIŞMANLIĞI, İLKON

İLKON 1999 yılında emlak danışmanına % 100 kazandırmak amacıyla kuruldu. Teknolojiyi kullanarak sizlere sağladığımız  imkanlar ile  Türkiyenin en hızlı büyüyen emlak danışmanlığı firmasıyız.


Müşteriler bilgiye her ortamda hızlıca ulaşmak istediklerinden; Vizyonumuz mobil çalışmanın önemli olduğu, Misyonumuz ise emlak danışmanlığı için gereken tüm araçları internet ile size sunmaktır.


İLKON'a katıldığınızda, öncelikle danışmanlığın püf noktalarını kişiliğinize uygun koçluklarla size sunuyoruz. İşe başladığınızda ise her türlü emlak danışmanlığı alt yapısına (Ofis, Müşteri, Asistan) internet ile size ulaştırıyoruz. Böylece, gönül huzuruyla ast üst sorununun yaşanmadığı özgür ortamlarda kimseye bağlı olmadan sadece kendiniz için çalışıyorsunuz.


Diğer firmalarda ise başkalarına bağımlı çalışır, genellikle  kazancınızın yarısını da ofis sahibine (broker) verirsiniz.  tıklayınız


3. İLKON İŞ VE İLETİŞİM DESTEĞİ

300.000 $'lık bir emlak satışınızda yaklaşık 18.000 $ kazanıyorsunuz...Tüm ofis ve asistanlık işlerinizi biz üstlendiğimizden, işinizin sadece müşterilerle iletişim olduğunu söyleyebiliriz. Alıcılara, emlakları tanıtıp yazılı tekliflerini alıyor onları malsahibi ile  anlaştırıyorsunuz.  Teknoloji ile her an sizin yanınızdayız, profesyonel destek vererek başarmanızı sağlıyoruz. Her yaşta yapabileceğiniz, kendinizden başka sizi engelleyenin olmadığı bir ortamda başarı sizi bekliyor. Kendinizi test için tıklayınız.


İLKON Asistanların  müşteri konusundaki yardımları.

Asitanlarımız alıcı ve satıcı müşterilerinizle görüşerek sizin için randevu alır ve sizle tanıştırırlar. Yani asistanlar işlerinizi organize ederek sizi oyuna bir adım önde başlatıyorlar. Müşterilerinizin tüm yetki, hizmet ve kazancı size ait olduğundan ayrıca İLKON'a herhangi bir şey ödemez, ofis açmanın getirdiği külfetlerden kurtulup dinamizm kazanırsınız.


Müşteri ve asistan hizmetlerimizi alarak bölgenizde veya almaksızın bölgeniz dışında çalışabilirsiniz. Hiç bir formalite ile enerjinizi engellemeyiz, istediğiniz zaman bölgenizi de değiştirebilirsinizDiğer işinizin yanında ek iş olarak da İLKON olanaklarından yararlanır, extra bir gelir elde edersiniz. Müşteri desteği için tıklayınız


Ofis olarak kullanacağınız yerler.

Ofis işlerinin tamamını İLKON destek ofisi ile  sosyal ağ ortamında gerçekleştirebilir, ofis açmadan, ofis sorunlarıyla uğraşmadan enerjinizi işinize verirsiniz. Toplantılarınızı ise iş ortağımız TEB (Türkiye Ekonomi Bankası)'in prestijli ofislerinde veya uygun her yerde yapabilirsiniz. Ancak yüksek bir kazanca ulaşınca ofis açmanızı öneririz. Ofise değil kendinize yatırım yapmanız geleceğiniz açısından çok daha önemlidir.


Direktör olmak.

İLKON’un üst yöneticileri olan direktörler, emlak danışmanı olarak seçtikleri kişilere gönüllü olarak koçluk yapan konularında uzman temsilcilerdir. Kendinize direktör yardımcılığından başlayan bir kariyer planı çizerek daha kolay kazanabilirsiniz.

4. İLKON'da Temsilci Olmak

Sizlere sunduğumuz "Özgür Çalışma, İş ve İletişim Desteği ve % 100 Kazanç" imkanları ile ekstra bir sermayeye ihtiyacınız yok, İLKON Temsilcilik bedelini karşılamanız yeterli, ilk işi yaptığınızda hemen kara geçersiniz.   Toplantı için tıklayınız.     


 - B Ü Y Ü L T -
- K Ü Ç Ü L T -


Gülhan Geissler
Twitter'da Paylaş Twitter'da Paylaş